Hakkımızda

Atlas İple Erişim ve Yüksekte Çalışma; tüm dünyada ve ülkemizde son yıllarda erişilmesi güç ya da riskli yapıların artması ve bu yapılar üzerinde yapılacak işlerde kalifiye eleman bulma ve yüksek işlerdeki çözüm üretme sıkıntısından doğan ihtiyaç nedeni ile kurulmuştur.

Baraj, inşaat ve yol kenarlarının Yamaç Güvenliğinden Yüksekte Çalışma Eğitimlerine, Rüzgar Türbinlerinin kanat tamirlerinden Sahne Asım ve Kurulum Hizmetlerine kadar uzanan geniş bir alanda iş tecrübesine sahiptir.

Türkiye’nin ve Dünya’nın çeşitli ülkelerindeki büyük projelerde çalışmış olan Atlas personelinin tamamı üniversite mezunudur.

  • SPRAT ya da İRATA sertifikalıdır.
  • İlkyardımcı belgesine sahiptir.
  • Yüksekte çalışma konusunda binlerce saat iş deneyimine sahiptir.
  • Tüm işlerde bünyesinde bulundurduğu iş güvenliği uzmanları ile Risk Değerlendirmesi yapar ve çözümlerini 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu hükümleri çerçevesinde sunar.

Atlas SPRAT üyesidir

ATLAS, Profesyonel İple Erişim Teknisyenleri Topluluğu (The Society of Professional Rope Access Technicians) SPRAT üyesidir. Kuzey Amerika kökenli olan SPRAT, tüm dünyada kullanılan en büyük İple Erişim Sertifikasyon sistemlerinden bir tanesidir.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ
Neler Yapabiliyoruz ? Nerelerde Çalışıyoruz ?
Yüksekte Çalışma Eğitimleri veriyoruz Alışveriş Merkezleri
İç ve Dış Cephe Cam Temizliği Yüksek Binalar
Montaj – Demontaj Fabrikalar
Işıklandırma Barajlar
Torklama Köprüler
Boyama Stadyumlar
Bakı – Onarım Kule ve Bacalar
Sahne Asım ve Kurulum Rüzgar Türbinleri
Yüksekte Emniyetli Çalışma Yöntemleri Danışmanlığı